محصولات سلولزی گلشهر

Logo Golshahr Takin

گروه صنعتی محمودی از سال 1390 با تولید دستمال كاغذی با نام تجاری تکین پا به عرصه صنعت سلولزی كشورگذاشته پس از سالها تجربه دربازار با تصمیم مدیریت ارشد سازمان به صورت قاطعانه وعلمی ،عزم به ایجاد تحول دراین صنعت و ارائه محصولات متنوع وباكیفیت درسطح كشور ومنطقه نمودند.

شركت صنایع سلولزی گلشهر (سهامی خاص) در سال 1383 در زمینه تولید محصولات سلولزی ثبت گردید و تا خرداد ماه 94 فاز تحقیقاتی ـ مطالعاتی و تأمین ماشین‌آلات خود را پشت‌سر گذاشت.

این دوره در صنایع سلولزی کشور تحولی عظیم قلمداد می‌گردد چرا که این واحد تولیدی بزرگ با همت تیم علمی، اداری و اجرایی متخصص و نیز با بهره‌گیری از توان بالقوه گروه بزرگ صنعتی گروه صنعتی محمودی و تجارب ارزنده جناب آقای ایمان محمودی موفق به عرضه محصولات با كیفیت ،متنوع كاملا بهداشتی ، بدون دخالت دست و تمام اتوماتیك شد.
56+6+
درحال حاضر گلشهر با راه اندازی خط تولید كامل كاملا اتوماتیك در كارخانه خود در شهرك صنعتی اشتهارد با ظرفیت وتوان بسیار بالایی آماده ارائه بهترین تكنولوژی در زمینه محصولات سلولزی است.

برای اولین بار است كه به لحاظ مواداولیه، تكنولوژی تولید، محصولاتی با این كیفیت دراختیار هموطنان عزیزمان قرار می گیرد

شركت گلشهر با استفاده از آخرین و مجهزترین تكنولوژی روز دنیا و بهره گیری از متخصص ترین و برجسته ترین نیروهای تولید و كنترل كیفیت ایران و خارجی، و نیز استفاده از بهترین مواد اولیه سعی نموده، بهترین محصول ممكن را هم تراز با بهترین برندهای خارجی برای مصرف كننده ایرانی تهیه و تولید نماید.

گروه صنعتی محمودی با بهره گیری از پرسنل متعهد و متخصص خود درجهت شناخت نیازهای حال و آینده مصرف كننده و تأمین آن، ایجاد رضایت مصرف كننده و خودكفایی بازار ایران در زینه محصولات سلولزی گام بر می دارد.

در حال حاضر در زمینه دستمال كاغذی جعبه ای، دستمال توالت، دستمال حوله ، نوار بهداشتی بالدار را تولید و به مصرف كنندگان معرفی نموده است. و به زودی سایر نیازهای بازار ایران در این صنعت به سبد محصولات اضافه خواهد شد.

 برای دیدن طرح های دستمال كاغذی گلشهر برروی عکسهای زیر کلیک کنید