محصولات سلولزی تکین

دستمال کاغذی لطيف سلولز تكين

6+65+

استفاده از آخرین تکنولوژی روز در شرکت لطیف سلولز تکین

دستمال کاغذی لطيف سلولز تكين با استفاده از آخرین تکنولوژی روز بارعایت استاندارد های جهانی و با کوشش و نوآوری و پرسنل مستعد و کارآمد خود توانسته تولیدات خود را با کیفیت بالا عرضه نماید

طرح های جدید دستمال کاغذی تکین

 

دستمال کاغذی تکین

سعی ما همواره بر این بوده که بتوانیم خدماتی درخور و شایسته ی هموطنان عزیزمان ارائه دهیم، با توجه به استقبال کم نظیر شما عزیزان از محصولات دستمال کاغذی لطيف سلولز تكين برآن شدیم با ارائه ی طرح های جدید دستمال کاغذی تحت عنوان برند تکین ، بار دیگر با سبکی زیبا و شایسته در کنار شما عزیزان باشیم.

takin vhs

همواره پیشنهادات و انتقادات شما یاری دهنده ی دستمال کاغذی لطيف سلولز تكين در این مسیر بوده و هست امیدواریم با نظرات ارزنده ی خود ما را در پیمودن هرچه بهتر این راه یاری کنید.

طرح های جدید دستمال کاغذی ۴۰۰ برگ تکین ، دستمال کاغذی ۳۰۰ برگ تکین و دستمال کاغذی ۲۰۰ برگ تکین

دستمال کاغذی و مصارف آن

انواع دیگری از دستمال کاغذی‌ها

در سال‌های گذشته، دستمال توالت رشد زیادی در بازارهای اروپایی داشته و نسبت‌ به رقبای خود چه از نظر برند و چه از نظر فروش پیشی گرفته است. باید گفت از نظر خلاقیت در تولید نیز تغییرات فراوانی داشته و از هر دو منظر تعداد تولید و افزایش کیفیت، پیشرفت خوبی داشته است. برای پاسخ به نیاز مصرف کننده نهایی، ایده های جدید روزبه روز وارد بازار می شوند و خلاقیت در تولید، افزایش کیفیت و عرضه کافی در بازار نشانه توجه بیشتر جامعه به مسأله بهداشت و سلامتی می باشد. آمارهای رشد و فروش در کشورهای روسیه، آمریکا، انگلیس روزبه روز در حال افزایش بوده و این پیشرفت در کشورهای دیگر جهان نیز قابل مشاهده است. دستمال‌های توالت با توجه به نیاز مشتریان تولید می‌شوند و در چند دهه‌ی اخیر در شکل بسته بندی، رنگ، بو و اندازه تغییرات زیادی رخ داده است. مشتریان و مصرف کنندگان برای کالاهای با کیفیت، ارزش زیادی قائل‌اند و حاضرند هزینه بیشتری پرداخت کنند. رشد سریع، خلاقیت، اعتماد مشتری و وفاداری تولید کننده کلید پیشرفت هر محصولی است.

21.5 _ 29.5 Pak kon

مصرف دستمال کاغذی لطيف سلولز تكين در همه جا

در سال‌های اخیر در منزل و بیرون از خانه شاهد استفاده‌های مختلفی از دستمال کاغذی بوده‌ایم و می‌دانیم که برای کارهای مختلف بهداشتی چقدر مفید هستند. می‌توان این محصول را در مکان‌های مختلف از جمله در جیب، در کیف‌های دستی ، داخل ماشین، در اتاق خواب، اتاق پذیرایی، حمام، توالت و … مشاهده کرد. حتی هنگام سرماخوردگی، حساسیت‌های فصلی، مراسم عزاداری و عروسی، آرایشگاه‌های مختلف و موقعیت‌های گوناگون دیگر استفاده از دستمال کاغذی‌ها جزء ضروریات محسوب می‌شود

در اتاق‌های روشویی، دستمال کاغذی جزء استانداردترین وسایل بهداشتی است که در همه جا (از هتل‌های چند ستاره تا مکان‌های عمومی) استفاده می‌شود. همه این محصولات از جمله دستمال کاغذی‌های معمولی، حوله‌های کاغذی، دستمال جعبه‌ای و جیبی، دستمال توالت و … به منظور راحتی کار و تسریع در امور تهیه شده و به گونه‌ای طراحی می‌شوند که مصرف و ضایعات را به حداقل برسانند. روز به‌ روز مجموعه‌ی گوناگونی از دستمال کاغذی‌ها تهیه می‌شوند که نیازهای مختلف مشتریان را از هر قشری و در همه جا تأمین ‌کنند.

شما کاربران گرامی می توانید انواع دستمال کاغذی های مورد نیاز خود را تحت برندهای تکین و گلشهر برحسب نیاز خود انتخاب نمائید.

 برای دیدن طرح های دستمال كاغذی تکین برروی عکسهای زیر کلیک کنید